Przejdź do treści

DLP Duch / Lisicki & Partners została wyróżniona w rankingu Legal500 EMEA 2024

Już po raz drugi z rzędu DLP Duch / Lisicki & Partners została wyróżniona w rankingu Legal500 EMEA 2024, w tym roku z rekomendacjami w kategorii Nieruchomości, ale także Budownictwo.

W ciągu zaledwie dwóch lat obecności na rynku DLP wyróżniła się jako firma zdolna do doradzania w szerokim zakresie transakcji na rynku nieruchomości komercyjnych.

Jesteśmy wdzięczni naszym Klientom za zaufanie, jakim nas obdarzono oraz za inspirujące, wspólne przedsięwzięcia, które dają nam taką motywację do dalszego rozwoju.

Oprócz wyróżnienia za DLP Duch / Lisicki & Partners, rekomendowanymi prawnikami DLP byli:

Maciej Duch (nieruchomości, budownictwo)
Artur Lisicki (nieruchomości, budownictwo)
Aleksander Duma (nieruchomości, budownictwo)
Piotr Kośla (budownictwo) – obecnie szef zespołu prawnego YIT Polska

W rzeczywistości DLP to zespół piętnastu prawników praktyków i pięciu pracowników pomocniczych. Każda osoba bez wątpienia odegrała swoją rolę w osiągnięciu tego sukcesu, dzięki swojemu zaangażowaniu i pasji.

Na zakończenie klienci, którzy wypełnili ankiety dotyczące DLP, zabierają głos:

• „Doświadczony i godny zaufania zespół prawników zajmujących się nieruchomościami, który rozumie rynek, jego dynamikę i przyczynia się do realizacji standardów rynkowych”.
• „Dla mnie jest to kancelaria prawna, do której można się zwrócić, mając pewność, że wszystkie aspekty transakcji lub problemu są załatwione, a udzielane porady są jasne i bardzo konkretne”.
• „Doskonałe zrozumienie rynku nieruchomości, fantastyczna współpraca, wspaniali ludzie.”
• „Doświadczony zespół z pełnym podejściem biznesowym. Wysoce responsywny i proaktywny, dający klientom pewność, że kwestie prawne i handlowe są uzgadniane zgodnie ze standardami rynkowymi”.
• „Połączenie wiedzy prawniczej w połączeniu z właściwym zrozumieniem handlowym i opracowaniem strategii negocjacyjnych zorientowanych na cel sprawia, że współpraca jest niezwykle cenna”.
• „Młody zespół wysoce zmotywowanych osób z dużym dorobkiem”.