Przejdź do treści

Katarzyna Marczuk

Senior Associate / Radca Prawny

Katarzyna jest radcą prawnym specjalizującym się w transakcjach dotyczących nieruchomości, jak również negocjowaniu umów z zakresu najmu komercyjnego. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w profesjonalnym doradztwie z zakresu prawa cywilnego i handlowego, związane w szczególności z obsługą transakcji z sektora real estate, doradztwem w kwestiach prawnych związanych z procesem inwestycyjnym i jego finansowaniem, a także przygotowywaniem raportów prawnych due diligence. Jako prawnik in-house Katarzyna wspierała jednego z największych polskich deweloperów magazynowych w procesach nabywania gruntów inwestycyjnych, jak również transakcjach sprzedaży skomercjalizowanych projektów. Ponadto, Katarzyna posiada doświadczenie w zakresie umów najmu powierzchni handlowych i biurowych, zarówno z perspektywy najemcy, jak i wynajmującego.

Od 2013 roku jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. W 2020 roku została wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

 

wybrane projekty
  • Nabycie/zabezpieczenie ponad 3 milionów metrów kwadratowych gruntów inwestycyjnych o wartości około 600 MLN złotych;
  • Negocjowanie i zawieranie umów najmu i aneksów do umów najmu powierzchni biurowych i handlowych o łącznej powierzchni przekraczającej 70.000,00 m2;
  • Sporządzanie raportów due diligence nieruchomości (dla parków logistycznych, nieruchomości pod inwestycje mieszkaniowe, magazynowe itp.);
  • Kompleksowe wsparcie spółek celowych w grupie kapitałowej wiodącego dewelopera magazynowego w zakresie procesów inwestycyjnych i bieżącego zarządzania nieruchomościami.
Języki

polski 
angielski

Kontakt

e-mail: katarzyna.marczuk@dlpartners.pl