Przejdź do treści

To, kim jesteśmy,

odzwierciedla to, jak działamy.

Jesteśmy zespołem

doświadczonych, choć młodych prawników, specjalistów od rynku nieruchomości komercyjnych i pasjonatów w swojej branży. Od ponad 15 lat stanowimy część tego świata, a swoją wiedzę poszerzaliśmy w najlepszych polskich i międzynarodowych kancelariach. To właśnie nasze doświadczenie oraz potrzeba stworzenia wyjątkowego, dynamicznego zespołu fachowców sprawiła, że zdecydowaliśmy się na założenie własnej firmy. Starannie wyselekcjonowany team – oparty w zdecydowanej większości o uznanych prawników – to dla nas powód do dumy, a dla naszych Klientów pewność współpracy z Najlepszymi na rynku. 

Jesteśmy konkretni

ponieważ w swojej działalności skupiamy się głównie na jednym obszarze (Real Estate). Stworzyliśmy one-stop-shop nieruchomościowy, w ramach którego koncentrujemy się na wyspecjalizowanym doradztwie w sektorze nieruchomości komercyjnych oraz praktykach komplementarnych, tj.  prawie korporacyjnym, podatkach i M&A. Bierzemy pod uwagę potrzeby i specyfikę branż naszych Klientów, dzięki czemu proponujemy optymalne, ale i indywidualnie dobrane narzędzia oraz rozwiązania. Zawsze łączymy praktyczne podejście z otwartością i świeżością; nasz profesjonalizm i szybkość działania oraz przejrzystość i kreatywność to poczucie spokoju i gwarancja efektu dla współpracujących z nami firm.

Jesteśmy odpowiedzialni

od początku do końca. Do każdego projektu podchodzimy holistycznie, biorąc odpowiedzialność za wszystkie jego etapy. Rynek nieruchomości rządzi się swoimi prawami, a my znamy je z każdej strony: mamy pełną świadomość zarówno możliwości, jak i ograniczeń z nim związanych. Zawsze jesteśmy szczerzy, bo wierzymy we wzajemne zaufanie, które jest podstawą partnerstwa w biznesie. Wychodzimy poza oczekiwania, bo każdy projekt prowadzimy jakby dotyczył naszej własnej działalności. Nigdy nie pozostawiamy pytań bez odpowiedzi i zawsze jesteśmy otwarci na inny punkt widzenia.

Jesteśmy partnerami

nie tylko dla siebie, w Zespole, ale przede wszystkim dla naszych Klientów. Partnerstwo na każdym etapie współpracy oraz zaangażowanie i wiedza całego Zespołu to fundament naszej działalności. W swojej codziennej praktyce stawiamy na jakość: usług i wzajemnych relacji. To dlatego zawsze prowadzimy dialog; słuchamy, rozmawiamy, doradzamy, ale przede wszystkim – stając się częścią firmy – poznajemy biznes naszych Klientów i partnerów zarazem. JESTEŚMY dla Was.