Przejdź do treści

Tworzymy zespół,

dla którego wiedza jest tak samo ważna jak wartości.

Kancelaria

powstała z inicjatywy Macieja Ducha i Artura Lisickiego, którzy przez lata współpracowali z największymi podmiotami na rynku i kierowali dużymi zespołami nieruchomościowymi. Wciąż rozwijamy nasze struktury, ale niezmiennie zapewniamy naszym Klientom wsparcie zgodne z najwyższymi, międzynarodowymi standardami.

Współpracując z największymi polskimi i zagranicznymi kancelariami, zrozumieliśmy w pewnym momencie, że nadszedł czas, aby zbudować własny zespół. Chcieliśmy, aby składał się on nie tylko z najlepszych specjalistów w swojej branży, ale przede wszystkim z ludzi, dla których liczy się tak samo kompleksowe podejście, jak i relacje oparte na życzliwości i po prostu otwartości na potrzeby Klientów. Stworzyliśmy Team, o którym marzyliśmy i do którego z chęcią wracają nasi Klienci. A to dla nas najlepsze potwierdzenie jakości prowadzonych przez nas działań.

Maciej Duch i Artur Lisicki,
założyciele DLP Duch / Lisicki & Partners

Maciej Duch

partner / adwokat

Maciej specjalizuje się w kompleksowym doradztwie przy transakcjach na rynku CRE dotyczących nabywania i zbywania aktywów biurowych, magazynowych, przemysłowych oraz handlowych. 

Artur Lisicki

partner / radca prawny

Artur jest radcą prawnym z ponad piętnastoletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w doradztwie transakcyjnym na rynku nieruchomości komercyjnych oraz zagadnieniach związanych z procesem inwestycyjno-budowlanym.

Michał Cwajna

COUNSEL / radca prawny

Michał jest radcą prawnym z ponad jedenastoletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w doradztwie transakcyjnym na rynku nieruchomości komercyjnych oraz zagadnieniach związanych z procesem inwestycyjno-budowlanym.

Aleksander Duma

Counsel

Aleksander od blisko 10 lat doradza klientom w zakresie prawa nieruchomości na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Wielokrotnie prowadził badania due diligence nieruchomości, negocjował dokumentację transakcyjną odnośnie sprzedaży nieruchomości.

Piotr Kośla

COUNSEL / radca prawny

Piotr specjalizuje się w doradztwie transakcyjnym na rynku nieruchomości, ze szczególnym uwzględnieniem transakcji nabycia gruntów inwestycyjnych. Posiada praktyczne doświadczenie z pracy na styku prawa z biznesem.

Przemysław Szabat

COUNSEL / doradca podatkowy

Przemysław jest doradcą podatkowym z ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym. W DLP kieruje zespołem doradztwa podatkowego oraz księgowego.

Piotr Urbanek

COUNSEL / adwokat

Piotr posiada ponad ośmioletnie doświadczenie w doradztwie dla największych podmiotów gospodarczych, które zdobywał w międzynarodowych kancelariach prawnych.

Roma Budzyńska

Senior Associate / radca prawny

Roma pracuje w kancelariach prawnych oraz doradza uczestnikom rynku nieruchomości od 2007 roku. Posiada szerokie doświadczenie w zakresie negocjowania umów najmu, w tym najmu komercyjnego oraz bogatą praktykę w bieżącej obsłudze klientów z sektora nieruchomości.

Magdalena Klimczyk

Senior Associate / radca prawny

Magda specjalizuje się w szeroko pojętym prawie nieruchomości. Posiada kilkunastoletnie
doświadczenie zawodowe w kancelariach prawnych, w których prowadziła stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych.

Katarzyna Marczuk

Senior Associate / Radca Prawny

Katarzyna jest radcą prawnym specjalizującym się w transakcjach dotyczących nieruchomości, jak również negocjowaniu umów z zakresu najmu komercyjnego. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w profesjonalnym doradztwie z zakresu prawa cywilnego i handlowego, związane w szczególności z obsługą transakcji z sektora real estate, doradztwem w kwestiach prawnych związanych z procesem inwestycyjnym i jego finansowaniem, a także przygotowywaniem raportów prawnych due diligence.

Zofia Maciejewska

Associate / adwokat

Zofia posiada ponad pięcioletnie doświadczenie zdobyte w międzynarodowych kancelariach, w których zajmowała się obsługą procesów inwestycyjno-budowlanych oraz doradzała przy transakcjach na rynku nieruchomości.

Aleksandra Łukasik-Płocica

Associate

Aleksandra posiada pięcioletnie doświadczenie zawodowe w międzynarodowych kancelariach prawnych, w których zajmowała się obsługą prawną podmiotów gospodarczych w zakresie prawa nieruchomościowego.

Kamila Mazurek

Junior Associate

Kamila posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe zdobywane w warszawskich kancelariach prawnych i międzynarodowej spółce z sektora nieruchomości.

Natalia Stępińska

Junior Associate/ Młodszy Prawnik

Natalia zdobyła ponad sześcioletnie doświadczenie w trakcie praktyk oraz pracy w warszawskich kancelariach prawnych o dominującym profilu nieruchomościowym, a także w zagranicznych spółkach z sektora nieruchomości komercyjnych i magazynowych.

Milena Szymaniuk

Office Manager

Milena posiada 10-letnie doświadczenie administracyjne, w tym prawie 7letnie doświadczenie we wsparciu asystenckim w międzynarodowej i polskiej kancelarii prawnej, wspierając głównie zespoły Real Estate oraz Banking & Finance.

Dominika Burak

Senior Legal Assistant

Dominika ma kilkuletnie doświadczenie administracyjne w międzynarodowych i polskich firmach.